EĞLENCENİN DOZUNU AŞTIK

Dikkat ! Aşırı dozda eğlence içeriklidir...

NEDEN ARKACEP ORGANİZASYON?

Arkacep Organizasyon ailesi olarak doğum günü partilerinizi muhteşem hale dönüştürmek için varız

Sihirli bir dokunuş misali etkinliğinize geldiğimiz anda yaydığımız enerji ile partinizi eğlence boyutun da en üste taşıyoruz.

Sizlere muhteşem ve unutulmaz bir gün yaşatmak için var gücü ile çalışan animatörlerimiz; gözlerinin içi gülen, tiyatro oyuncularından seçilmiş ve işinde profesyonel arkadaşlardır.

Etkinliklerimizi gerçekleştirirken, sizin taleplerinizi ön planda tutup, etkinliğin en verimli şekilde geçmesi için konsepte uygun aktiviteler seçilerek çocukların en aktif şekilde katılımlarını sağlamaktayız. Rengarenk etkinlik paketlerimiz sayesinde çocuklar eğlencenin tadına doyamayacak...

Etkinlikte sizlerin daha rahat olması adına çocuklarla birebir iletişim kurup onlarla arkadaş gibi çok kısa süre içerisinde sizden ayrılarak bizlerle oynamasını sağlayabiliyoruz...

ARKACEP ORGANİZASYON ÖNCELİKLERİMİZ VE HASSASİYETLERİMİZ

Doğum günü partilerinizde arkacep organizasyon olarak öncelikle çocukların sağlığına aşırı derecede önem vermekteyiz.
Hijyen, kişisel gelişimi etkileyici faktörler, beklenmedik kazalar konusunda aşırı hassas davranıp çocuklarınızı kendi çocuklarımızdan hiç ayırmaksızın dikkat etmekteyiz.

Sağlık

Kullandığımız malzemelerinz sağlık açısından zararlı hiçbir etkisi bulunmamaktadır.

Hijyen

Animatörlerimiz gerek kendi malzeme temizlikleri, gerekse mekanda kullanılan malzemelerin temizliği konusunda hassas davranmaktadır.

Kişisel Gelişim

Seçmiş olduğumuz aktiviteler çocuklarınızın kişisel gelişimi açısından katkı sağlayan aktivitelerdir.

Güvenlik

Beklenmedik kazalara karşı animatörlerimiz eğitilmiş olup, aşırı aktif çocukları sürekli gözlem altında tutarak kazaların önüne geçmektedir.

MUHTEŞEM AN`LAR

Etkinliklerimizde bıcırların muhteşem fotoğraflarından sadece birkaçını sayfamızda sizlerle paylaşmak istedik. :) :)