"EĞLENCENİN DOZUNU AŞTIK"

DİKKAT !!!

Çılgın Animasyon Paketlerimiz aşırı derecede eğlence içerdiğinden kopyalanarak başka animatörlere uygulatılması çocuklarınızın eğlence anlayışı ve mizah sağlığı açısından zararlıdır. Arkacep Ailesi Animatörleri haricinde uygulatmayınız... ;)

DOĞUM GÜNÜ PAKETLERİ

STANDART + PLUS PAKETLER
Animasyon Paketlerimiz Animatör Abi "Oyun Abisi" veya Animatör Abla "Oyun ablası tarafından gerçekleştirilmektedir. Palyaçodan daha etkili ve hakimiyetleri daha yüksektir. Buna rağmen kostümlü Palyaço talebiniz varsa lütfen belirtiniz... ;)
Masal Kahramanları + Animasyon
2000/TL
  • Çocuk Tiyatrosu
  • Baloncuk Ful Paket
  • 2 Masal Kahramanı
  • Pinyata
  • Animatör
  • Animasyon Paketimiz 3,5 saat sürmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Evet İstanbul içi tüm semtlere animatörlerimiz geliyor ve etkinliği gerçekleştiriyoruz. Uzaklıktan dolayı hiçbir şekilde ekstra ücret talep edilmemektedir.

Müzik sistemlerimiz çocuklara oyunları oynatırken hem oyun içi hemde oyun esnasında fonda çalması adına kullandığımız portatif mini sistemdir. Çocuklara Müzikli oyunları oynatmada ve İyi ki doğdun müziklerini çalmada fazlasıyla yeterli olmaktadır. Müzik Sistemimiz sadece Müzikbol Paket alındığında getirilmektedir.

Animatörlerimiz tecrübeleri gereği çok sayıda çocuğu tek olarak idare edebilmekte ve oyunların senkronize bir şekilde oynatabilmektedir. Lakin masalara giden çocuk sayısını en aza indirmek adına 15 - 20 çocuğa kadar tek animatör daha fazla çocuk davetli var ise yardımcı animatör almanız gerekebilir.

Hediye Torbası içerisinde ki hediyeler çocukların sevdiği güncel oyuncaklar, hediyeler ekibimiz tarafından sürekli araştırılarak yenilenmektedir. Su yüzüğü, telefon silgi, kazı boyama, sihirli kalem, sticker, kuş düdüğü, bileklik, toka, kum boyama, toka ... gibi hediyeler güncelliğine göre hediye torbası içine konularak çocuklara etkinlik boyunca eşit olarak dağıtılmaktadır.

Baloncuk Şöleni etkinliğimiz çocukların çok sevdiği aktivitedir. Animatörümüz müzik eşliğinde çocuklara dans ettirirken Baloncuk Makinasını veya Tabancasını çalıştıtırır ve ortalık bir anda küçük baloncuklar ile dolar. Çocuklar hem dans eder hemde baloncukları patlatmaya çalışır. Eğlence dozunun en üst seviyeye çıktığı an muhteşem bir görsel şova da dönüşür. Baloncukfull paket çok çocuklu ve yaş ortalaması karışık olan etkinliklerde şiddetle tavsiye edilir.

EKSTRALAR DETAY

MÜZİKBOL

Müzikbol Paketimiz içirisinde ki oyunlar tüm ortamlara göre uyarlanarak küçültülerek oynatılabilmektedir. İçeriğinde fazlası ile oyun barındıran paketimiz adından da anlaşıldığı gibi bol müzikli oyunlara ağırlık verip çocukların tempolarının kontrollü olarak üst seviyelerde kalması sağlanır. Çocuklar eğlence anında farketmedikleri yorgunluklarını etkinlik bitiminde hissetmeye başlarlar ama o kadar çok eğlenmişlerdir ki bu onların umrunda bile olmaz.

HEDİYE BOL

Hediye Bol Paketimiz de çocukları muhteşem sürprizler beklemektedir. Hem Müzikli oyunların hemde çeşitli hediyelerin olduğu paket çocukları aşırı derecede eğlendirecektir. Çocukları oyunlara teşvik etmek adına hediyelerin öncelikle tanıtımı yapılır ve oynadıkları oyunlarda sırası ile onlara verileceği söylenir. Bu muhteşem hediyeleri gören çocuklar oyunlara katılıp hediyelerini almak için kıyasıya mücadele ederler. Tüm çocuklara dağıtılacak olan hediyeler öncelikle doğum günü çocuğu ve sırasıyla oyunlarda başarı göstermiş olan çocuklara animatörümüz tarafından verilmektedir. Etkinlik sonuna doğru tüm çocuklar elleri hediye dolu olarak evlerine dönmenin mutluluğunu yaşarlar.

BALONCUK FULL

Baloncuk Şöleni etkinliğimiz çocukların çok sevdiği aktivitedir. Paket içerisinde "müzükbol" ve "Hediyebol" paketlerinin olmasıda çocukları ayrıca eğlendirecektir. Tempo sürekli yüksekte tutulmak adına danslı ve baloncuk şöleni olan oyunlar ara ara ön plana çıkarılmaktadır. Animatörümüz müzik eşliğinde çocuklara dans ettirirken Baloncuk Makinasını veya Tabancasını çalıştıtırır ve ortalık bir anda küçük baloncuklar ile dolar. Çocuklar hem dans eder hemde baloncukları patlatmaya çalışır. Eğlence dozunun en üst seviyeye çıktığı an muhteşem bir görsel şova da dönüşür. Baloncukfull paket çok çocuklu ve yaş ortalaması karışık olan etkinliklerde şiddetle tavsiye edilir...